Zdjęcie przedstawia roześmianych, noszących okulary pracowników biura. Po lewej siedzi mężczyzna z krótką brodą i wąsem, ubrany w niebieską, dżinsową koszulę. W rękach trzyma długopis. Po prawej siedzi kobieta z długimi włosami, ubrana w białą bluzkę. Pośrodku stoi, trzymająca kubek, kobieta z długimi włosami. Ma na sobie błękitną koszulę. W tle po prawej znajduje się tablica, a po lewej okna i przybory do pisania.
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki

Porady

Grafika przedstawia chłopca, który pracuje przy komputerze. Widoczny jest dymek dialogowy oraz dwa koła zębate wychodzące z głowy, symbolizujące intensywną prace.

27 października 2023

Triki naszego informatyka

Poznaj zasady, jakimi powinieneś kierować się podczas pracy w LSI 2021…

Grafika ilustrująca tekst ukazuje dłonie mężczyzny na klawiaturze laptopa, z której wychodzi interaktywny obraz przedstawiający pliki tekstowe.

25 sierpnia 2023

Krytyczne kryteria

Chcesz, by Twój projekt, złożony w naborze „Wsparcie MŚP na rzecz transformacji – Mikroiwestycje”, został wysoko oceniony? Za te kryteria otrzymasz dodatkowe punkty…

Ilustracją tekstu jest obraz przedstawiający dłonie wychodzące z prawej i lewej krawędzi grafiki. W dłoniach z lewej strony jest kula ziemska wśród liści, w tych z prawej strony widać dymiącą planetę.

25 sierpnia 2023

Po pierwsze – nie
szkodzić

Zapamiętaj zasadę „Nie czyń poważnych szkód”, która stała się nowym standardem w projektach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej…

Na zdjęciu widoczna jest młoda, uśmiechnięta dziewczyna w okularach, która za plecami rozpościera flagę Unii Europejskiej.

25 sierpnia 2023

Jak nie stracić
stu tysięcy?

Ciesząc się z otrzymanego dofinansowania, nie zapomnij o obowiązkach informacyjnych i promocyjnych…

Na grafice ilustrującej tekst widzimy mężczyznę w garniturze i pod krawatem, z parasolem, który ostrożnie porusza się wśród konturów klocków.

25 sierpnia 2023

Weź zaliczkę

Dzięki tej zmianie realizacja projektu będzie o wiele łatwiejsza. Zachowasz płynność finansową i rozwiniesz swoją firmę…

Kobieta na zdjęciu pracuje przy komputerze. Ma długie, kręcone włosy. Wpatruje się w ekran.

30 czerwca 2023

LSI 2021 – 3, 2, 1…
Start

Nowy Lokalny System Informatyczny 2021 pozwoli Ci sprawniej działać…

Na ilustracji widoczne są dłonie trzymające długopis i smartfona. Na blacie stołu leży również kalkulator.

30 czerwca 2023

Musisz trafić do Bazy…
konkurencyjności

Obowiązują Cię nowe zasady w postępowaniu o udzielenie zamówienia, więc przeczytaj, nawet, jeśli korzystałeś już z Bazy konkurencyjności i wiesz o niej wszystko…