Zdjęcie przedstawia roześmianych, noszących okulary pracowników biura. Po lewej siedzi mężczyzna z krótką brodą i wąsem, ubrany w niebieską, dżinsową koszulę. W rękach trzyma długopis. Po prawej siedzi kobieta z długimi włosami, ubrana w białą bluzkę. Pośrodku stoi, trzymająca kubek, kobieta z długimi włosami. Ma na sobie błękitną koszulę. W tle po prawej znajduje się tablica, a po lewej okna i przybory do pisania.
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki

Nabory

Zdjęcie przedstawia ludzi w biurze, prawdopodobnie podczas spotkania lub prezentacji. Na pierwszym planie widzimy biurko z laptopem, za którym siedzi jedna osoba. Obok niej widzimy drugą osobę, która trzyma w rękach tablet. W tle, na nieco rozmytym obrazie, widać stojącego człowieka, który może prowadzić prezentację, wskazując na coś za kadrem. Na obrazie widoczne są również różnorodne nakładki graficzne, reprezentujące wykresy, wskaźniki i inne dane, które sprawiają, że obraz wygląda futurystycznie.

6 maja 2024

Ponad 58 milionów złotych dla MŚP. Ruszył nowy nabór wniosków o dofinansowanie!

Działanie 1.8 z programu „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027” to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw…

26 lutego 2024

Rozwijamy badania. Skorzystaj ze środków unijnych na tworzenie laboratoriów i prace B+R

366 milionów złotych zostanie przeznaczonych na rozwój inteligentnych specjalizacji województwa śląskiego…

Zdjęcie zostało wykonane z lotu ptaka. Przedstawia dwie stalowe wieże szybowe kopalni, budynki nadszybia oraz inne obiekty zabudowy, a także tereny zielone.

12 grudnia 2023

Niemal 237 milionów złotych dotacji z początkiem roku

Przed nami kolejna, potężna porcja unijnego wsparcia. W pierwszym kwartale 2024 roku ogłoszone zostaną dwa ważne konkursy…

Ilustracja przedstawia małego chłopca w okrągłych okularach, z zaciekawioną miną, stojącego na pomniejszonej kuli ziemskiej porośniętej drzewami.

25 sierpnia 2023

Czeka na Was ponad 176 milionów złotych

Na spory zastrzyk finansowy liczyć mogą przedsiębiorcy planujący mikroinwestycje dotyczące zielonej transformacji…

Ilustracja składa się z grafiki, przedstawiającej podregiony województwa śląskiego z wyłączeniem częstochowskiego. Informuje ona gdzie można realizować projekty.

30 czerwca 2023

Czekamy na dobre projekty

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości ogłosiło pierwsze nabory w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego…