Zdjęcie przedstawia roześmianych, noszących okulary pracowników biura. Po lewej siedzi mężczyzna z krótką brodą i wąsem, ubrany w niebieską, dżinsową koszulę. W rękach trzyma długopis. Po prawej siedzi kobieta z długimi włosami, ubrana w białą bluzkę. Pośrodku stoi, trzymająca kubek, kobieta z długimi włosami. Ma na sobie błękitną koszulę. W tle po prawej znajduje się tablica, a po lewej okna i przybory do pisania.
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki
Link otwiera się w nowym oknie przeglądarki

Wydarzenia

Na zdjęciu widzimy białego robota, który rozkłada ręce. Widoczna jest wyraźnie jego twarz, z oczami i ustami. Na wysokości klatki piersiowej ma zamontowany monitor wyświetlający komunikaty w kolorowych ramkach.

12 grudnia 2023

Rewolucje technologiczne

Pod takim hasłem przebiegały tegoroczne wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości…

Ilustracja przedstawia park widziany z drona. Na środku jest duży staw, wokół którego znajduje się infrastruktura: budynki i namioty.

27 października 2023

Pikniki FEnomenalne

Lubimy Was poznawać, rozmawiać o tym, jak Fundusze Europejskie wpływają na Wasze codzienne życie, jak dzięki nim zmienia…

Ilustracją tekstu jest fotografia przedstawiająca młodego chłopaka z okularami przeciwsłonecznymi na głowie i plakietką „wolontariusz” zawieszoną na szyi, który pokazuje gest uniesionego w górę kciuka. Za nim znajdują się uczestnicy pikniku. Fotografia pochodzi z archiwum Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

30 czerwca 2023

Jubileuszowe DOFE za nami!

W trakcie dziesiątej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, trwającej od 12 do 14 maja, w całym kraju odbyło się prawie…